turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

İMG2018 - İzmir Matematik Günleri

26 Haziran 2018 - 27 Haziran 2018

Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü

Öncelikli olarak Matematik lisansüstü öğrencilerin bir araya gelerek akademik fikir alışverişinde bulunmaları, tez konularını birbirlerine tanıtmalarını ve alanında uzman bilim insanlarından konularındaki açık problemler hakkında geri dönüşler alarak yeni fikirler üretmelerini hedefleyen ''İzmir Matematik Günleri'' çalıştayı 26-27 Haziran tarihlerinde Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsünde düzenlenecektir. Çalıştay için kesin bir dil belirlenmemiştir. Öğrencilerimiz lisansüstü eğitimi aldıkları dilde sunumlarını yapabilirler. Çalıştay için herhangi bir katılım ücreti talep edilmemektedir. Öğle yemekleri katılımcılara aittir.

sincan evden eve nakliyat | damla nakliyat

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
img@yasar.edu.tr

admin 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır