turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

ATIM’2013 - Algerian-Turkish International days on Mathematics 2013

12 Eylül 2013 - 14 Eylül 2013

İstanbul

The “Algerian-Turkish International days on Mathematics 2013 ATIM’2013” jointly organized by Fatih University, Istanbul, Turkey and Laboratory of Advanced Materials, Badji Mokhtar Annaba University will be held on 12-14 September 2013 in Istanbul, Turkey. The aim of this conference is to provide a platform for scientific expertise in mathematics to present their recent works, exchange ideas and new methods in this important area and to bring together mathematicians to improve collaboration between local and international participants. We are looking forward to meeting you in Istanbul at ATIM’2013.
Nümerik Analiz Etkinliğin Web Sayfası
Faruk Özger, Fatih University, Istanbul; Email: farukozger@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır