turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

CIMPA Research School and Workshop: Quasi-Cyclic and Related Algebraic Codes

27 Ağustos 2018 - 07 Eylül 2018

Middle East Technical University , Ankara

This school is an introduction to subjects of algebraic coding theory and quasi-cyclic codes. The purpose of this school is to introduce young mathematicians and students to the foundations of the study of error-correcting codes by means of algebra over finite rings and finite fields. Powerful decoding algorithms and connections with geometric codes will be emphasized when relevant. Applications to convolutional codes will be presented. All courses and talks will be in English.
Cebir Etkinliğin Web Sayfası
kotal@metu.edu.tr, pcomak@metu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır