turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

6th Cemal Koç Algebra Days

28 Nisan 2018

Yeditepe Üniversitesi, İstanbul

The sixth Cemal Koç Algebra Days will be held at Yeditepe University, İstanbul, Turkey on the 28th of April, 2018 (Saturday). This conference is supported by Yeditepe University. There is no registration fee. We request those interested to register as soon as possible to enable us with the planning of the technicalities of the workshop. Speakers: Gökhan Benli (Middle East Techical University), Müge Kanuni Er (Düzce University), Yosum Kurtulmaz (Bilkent University), Şükrü Yalçınkaya (İstanbul University)
Cebir Etkinliğin Web Sayfası
info@cemalkocalgebradays.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır