turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

IFSCOM2018 - 5th International IFSs and Contemporary Mathematics Conference

05 Eylül 2018 - 09 Eylül 2018

Sütçü İmam University, Kahramanmaraş.

For Mathematics and applications of its, it is planned to prepare '5th International IFSs and Contemporary Mathematics Conference . In IFSCOM2018; ''Atanassov Awards'' will be organized. The purpose of the ''Atanassov Awards'' is to encourage graduate students. Advisors and Graduate Students will be awarded. Authors can be participate by online presentation to this conference. IFSCOM2018 includes Online Section for busy scientist. For presentation in online section, skype, etc. will be used.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
chair@ifscom.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır