turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

Finsler Geometry and Applications

10 Nisan 2014 - 17 Nisan 2014

Galatasaray University, İstanbul

This is a one-week long research school with a focus on the following thematic areas: Finsler geometry, dynamics, hyperbolic geometry, projective geometry, systolic geometry, Teichmüller theory. There will be some opportunities for young researchers to deliver research talks and poster presentations. Schedule will be announced on March 2014. Some funding may be available for qualified research students coming from the region.
Geometri Etkinliğin Web Sayfası
Ayberk Zeytin: ayberkz@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır