turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

V. Kadın Matematikçiler Derneği Çalıştayı

05 Mayıs 2018 - 07 Mayıs 2018

Dicle Üniversitesi, Diyarbakır

Kadın Matematikçiler Derneği olarak her yıl Mayıs ayında, amacı kadın araştırmacıların, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin araştırma konularını, fikirlerini ve tecrübelerini paylaşacağı bir platfom oluşturmak olan 3 günlük çalıştaylar düzenlemekteyiz. V. Kadın Matematikçiler Derneği Çalıştayı 5-7 Mayıs 2018 tarihleri arasında Dicle Üniversitesi ev sahipliğinde Diyarbakır'da yapılacaktır. Bu yılki çalıştay, Analiz (Gerçel/Kompleks), Topoloji ve Uygulamalı Matematik/İstatistik alanlarına ayrılmıştır. Sunum yapmak için son başvuru tarihi: 30.03.2018 Katılım için son başvuru tarihi: 15.04.2018
Analiz Etkinliğin Web Sayfası
calistay@tkmd.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır