turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICRAPAM 2018 - 5th International Conference on Recent Advances in Pure and Applied Mathematics

23 Temmuz 2018 - 27 Temmuz 2018

Karadeniz Technical University, Trabzon

International Conference on Recent Advances in Pure and Applied Mathematics (ICRAPAM 2018) is aimed to bring researchers and professionals to discuss recent developments in both theoretical and applied mathematics and to create a professional knowledge exchange platform between mathematicians. The conference is supported by The Turkish Academiy of Sciences (Türkiye Bilimler Akademisi - TÜBA / Conference's Co-Organizer), Karadeniz Technical University and Istanbul Commerce University.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
icrapam@icrapam.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır