turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

icomath2018 - International Conference on Mathematics: An Istanbul Meeting for World Mathematicians

03 Temmuz 2018 - 06 Temmuz 2018

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Univ., Topkapı Kampüsü, İstanbul

International Conference on Mathematics: An Istanbul Meeting for World Mathematicians will be organised in the first week of each july for the next years in Istanbul, Turkey. This conference is concerned with the theory and the applications of mathematical sciences. All topics related to pure and applied mathematics are in the scope of the conference. Also, following two Minisymposiums welcome interested researchers: Minisymposium on Approximation Theory, Minisymposium on Mathematics Education.
Matematik ve Matematik Öğretimi Etkinliğin Web Sayfası
icomistanbul@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır