turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Kongre

International Congress in Honour of Professor Ravi P. Agarwal

23 Haziran 2014 - 26 Haziran 2014

Uludağ University, Bursa

The forth coming International Congress in Honour of Professor Ravi P. Agarwal is motivated essentially by the remarkable popularity and success of the well-attended International Congresses which was held in August 2010 and August 2012 and also the 24th National Mathematics Symposium in September 2011 under the auspices of Uludag University. Professor Ravi P. Agarwal is one of the few Mathematicians in the world that had most contributed to Turkish Mathematics and Mathematicians which is the main reason for this congress to be held in Bursa.
Genel Matematik Araştırmaları Etkinliğin Web Sayfası
İsmail Naci Cangül, cangul@uludag.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır