turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

16geosem - 16th International Geometry Symposium

04 Temmuz 2018 - 07 Temmuz 2018

Celal Bayar Üniversitesi, Manisa

We will be honored to organize 16th International Geometry Symposium on July 4-7, 2018 hosted by Manisa Celal Bayar University. It will be a great pleasure for us to welcome you in Manisa, an education land with its madrasas where many civilizations settled throughout the history and princes of Ottoman grew. We expect your participation and contribution to symposium including studies in the domain of Geometry in the light of scientific improvements.
Geometri Etkinliğin Web Sayfası
16geosem@cbu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır