turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Numerical Analysis and Scientific Computing: Workshop in Honour of Bülent Karasözen's 67th Birthday

24 Kasım 2017

Culture and Convention Center Hall D, METU

This workshop is in honour of Bülent Karasözen in the occasion of his 67th birthday. The purpose of the meeting is to celebrate his decisive scientific contributions in the numerical analysis and provide a convention to present and discuss the latest developments in scientific computing. The workshop will take place in the Culture and Convention Center Hall D, in the Middle East Technical University on 24th of November, 2017.
Nümerik Analiz Etkinliğin Web Sayfası
yucelh@metu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır