turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

2. Bahar Matematik Buluşması

07 Ekim 2017 - 08 Ekim 2017

Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü

2. Bahar Matematik Buluşmasını iftiharla duyururuz. BMB, baharda İstanbul’da, sonbaharda Ankara’da olmak üzere yılda iki kere düzenlenen, her düzeyde öğrenciye hitap etmeyi amaçlayan, akademik odaklı bir çalıştay dizisidir. Özellikle lisans ve lisansüstü öğrencilerin okul dışında bir araya gelip matematik anlatabileceği ve dinleyebileceği bağımsız bir ortam yaratma amacındadır. Seminerler akademisyenler ve başvuruda bulunan öğrenciler tarafından verilir ve akademik odaklıdır. İkinci buluşmamız 7-8 Ekim tarihlerinde Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü ev sahipliğinde olacaktır ve yakın zamanda vefat eden Maryam Mirzakhani'ye ithaf edilmiştir. Detaylı bilgiler ekteki afişimizde ve aşağıdaki internet sayfamızda mevcuttur. Eğer öğrencilerinize gerekli duyuruları yaparsanız bizi onurlandırırsınız.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
baharmatematikbulusmasi@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır