turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Anma Etkinliği

Monge - Kantorovich Taşıma Problemi

29 Eylül 2017

TMD, Bankalar Caddesi 2, Minerva Han, Karaköy

Türk Matematik Derneği Yönetim Kurulu, 22 Şubat 2016 günü kaybettiğimiz başkanımız Tosun Terzioğlu anısına, ilkini geçen yıl Ali Ülger'in vermiş olduğu bir konuşma dizisi başlatmıştır. Tüm matematikçiler ve matematikseverler davetlidir. Bu yılki konuşmacımız Mete Soner olup, kouşma başlığı ''Monge – Kantorovich Taşıma Problemi'' dir. Konuşma ardından aynı mekanda dernek üyelerimizle gündeminin 'yakın gelecekte TMD nasıl çalışmalı?' olduğu bir sohbet ve görüşler toplantısı yapılacaktır. Dernek yönetimine düşüncelerini aktarmak ve öneri vermek isteyen, çalışmak isteyen matematikçiler davetlidir. Toplantı tarih ve zamanı: 29 Eylül Cuma 2017, saat 14:00
Diğer
tmd@tmd.org.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır