turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

İMBM Matematik Günleri

14 Eylül 2017 - 15 Eylül 2017

İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi

14-15 Eylül tarihlerinde İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi’nde ''İMBM Matematik Günleri'' isimli bir etkinlik düzenlenecektir. Etkinlikte yer alacak konuşmacılar ve konuşma başlıkları şu şekildedir:
Ana konuşmacı: Alex Degtyarev (Bilkent Universitesi): Links and tangles: slopes and signature formulas
Çağrılı konuşmacılar: Benjamin Matschke (Koç Üniversitesi): Solving classical diophantine equations via the Shimura-Taniyama conjecture, Emel Bilgin (ODTÜ Kıbrıs): TBA , Gökhan Benli (ODTÜ): How groups grow, Nilay Duruk (Sabancı Üniversitesi): Wave motion in terms of mathematics.
Bu etkinlik TMD-MAD tarafından desteklenmektedir. Tüm ilgilenenler davetlidir.
Matematik
bozbagci@ku.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır