turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

Finite groups and their automorphisms 2017

03 Mayıs 2017 - 06 Mayıs 2017

Abant İzzet Baysal University, Bolu

It mainly aims to bring together graduate students studying group theory, in order to share ideas and improve themselves in an encouraging environment with the support of experienced researchers in the area. There will be several main talks, a limited number of contributed talks and a poster session. The main talks will present recent results in a detailed manner, if necessary in more than one session. The main speakers are: Andrey Vasil’ev, Attila Maróti, Danila Revin, Gülin Ercan, İsmail Güloğlu, Zoltán Halasi We will be more than happy to host our colleagues including PhD candidates who want to give a talk or present a poster. There is limited funding for graduate students. We are looking forward to seeing you in Bolu!!
Grup Teorisi Etkinliğin Web Sayfası
http://fga.math.metu.edu.tr/contact/

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır