turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

WDEA 2017 - The 8th International Workshop on Differential Equations and Applications

02 Haziran 2017 - 04 Haziran 2017

Dokuz Eylül University, İzmir

It is our pleasure to invite you to participate in ''The 8th International Workshop on Differential Equations and Applications'' which will be held in Dokuz Eylül University, İzmir on June 2-4, 2017. The scope of the conference is to bring together members of the mathematical community whose interest lies in applied mathematics to assess new developments, ideas and methods. The conference will cover a wide range of topics of DIFFERENTIAL EQUATIONS, DIFFERENCE EQUATIONS, DYNAMIC EQUATIONS, STOCHASTIC DIFFERENTIAL EQUATIONS and all other fields of applied mathematics.
Diferansiyel Denklemler Etkinliğin Web Sayfası
2017wdea@gmail.com

admin 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır