turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Toplantı

Kadın ve Matematik: Cebir

11 Mart 2017

İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi

''Kadın ve Matematik: Cebir'' isimli bir günlük etkinliğimiz 11 Mart 2017 Cumartesi günü İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi (IMBM)’de yapılacaktır. Toplantı değişmeli cebir, grup cebirleri, temsil kuramı üzerine yoğunlaşacaktır. Konuşmacıları, özetlerini ve programı aşağıdaki web adresinde bulabilirsiniz. Etkinlik herkese açıktır.
Brita Nucinkis, Londra Üniversitesi Fatma Altunbulak Aksu, Çankaya Üniversitesi Pınar Mete, Balıkesir Üniversitesi İpek Tuvay, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Cebir Etkinliğin Web Sayfası
info@tkmd.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır