turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

CMC II - Caucasian Mathematics Conference II

22 Ağustos 2017 - 24 Ağustos 2017

Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Van

The second Caucasian Mathematics Conference (CMC-II) will be organized in Van, Turkey, between August 22 and 24, 2017 under the auspices of the European Mathematical Society and the cooperation of the Armenian, Azerbaijan, Georgian, Iranian, Russian and Turkish Mathematical Societies. The scope of the Caucasian Mathematical Conference (CMC) is to bring together mathematicians from Caucasian and neighbouring countries biannually in one of these countries. The first CMC was organized in Tbilisi, Georgia on September 5 and 6, 2014. The CMC is partially supported by the EMS and is welcoming mathematicians from all over the world.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Betül Tanbay: tanbay@boun.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır