turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICRAPAM 2017 - 4th International Conference on Recent Advances in Pure and Applied Mathematics

11 Mayıs 2017 - 15 Mayıs 2017

Kuşadası, Aydın

International Conference on Recent Advances in Pure and Applied Mathematics (ICRAPAM 2017) is aimed to bring researchers and professionals to discuss recent developments in both theoretical and applied mathematics and to create a professional knowledge exchange platform between mathematicians. The conference is supported by Istanbul Commerce University and The Turkish Academy of Science (TUBA). We are looking forward to welcoming you in Kuşadası, Turkey
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
icrapam@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır