turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Workshop on Graph Theory and Its Applications VI

18 Kasım 2016 - 19 Kasım 2016

İstanbul Center for Mathematical Sciences, Boğaziçi University, South Campus

We are happy to host two invited speakers: Ademir Hujdurovic (FAMNIT, University of Primorska, Slovenia): Symmetries of graphs Faisal Abu-Khzam (Lebanese American University, Lebanon) : Common Induced Subgraph Isomorphism: Structural Parameterizations and Exact Algorithms Participation is free of charge. Please register on our web page. Contributed talks of 25 minutes on graph theory and its applications will be scheduled both on Friday 18th and Saturday 19th of November 2016 from 14.00 to 17.00. Contributions about published or ongoing research can be submitted through our web page before November 6th, 2016. PhD and Master Students are strongly encouraged to send their abstracts. A confirmation email will be sent upon acceptance.
Çizge Kuramı ve Kombinatorik Etkinliğin Web Sayfası
Tınaz Ekim : tinaz.ekim@boun.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır