turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

II. Marmara Matematik Günleri

06 Ekim 2016 - 07 Ekim 2016

Marmara Üniversitesi

Prof.Dr. İsmail. Ş. GÜLOĞLU, About the action of Automorphism Groups with TI-centralizers; Prof. Dr. Muhammed ULUDAĞ, The outer automorphism of PGL(2,Z) and the induced 'modular', involution of the real line (joint work with Hakan Ayral); Prof. Dr. Salim YÜCE, Öklid ve Öklid-dışı düzlemlerde Kinematik; Prof. Dr. Uğur DURSUN, Submanifolds of Pseudo-Riemannian Space Forms with Finite Type generalized Gauss Map; Doç. Dr. Dursun ÜSTÜNDAĞ, Ters problemler ve uygulamaları; Doç. Dr. Songül ESİN, Leavitt yol cebirlerinde asal idealler ve asal ideallerin kesişimi; Doç. Dr. Taylan ŞENGÜL, Akışkanlarda desen oluşumları ve dinamik geçişler
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
fucar@marmara.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır