turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Kadın ve Bilim IV

04 Kasım 2016

Atılım Üniversitesi

Kadın Matematikçiler Derneği olarak kadın araştırmacıların bir araya gelip fikirlerini, tecrübelerini ve sorunlarını paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak amacı ile başlattığımız ilkini 23 Kasım 2012' de Çankaya Üniversitesi'nde, ikincisini 8 Şubat 2013'te Bahçeşehir Üniversitesi'nde, üçüncüsünü, 30-31 Ekim 2015 tarihlerinde Hitit Üniversitesi'nde yaptığımız Kadın ve Bilim etkinliklerimizin dördüncüsünü 4 Kasım 2016 tarihinde Atılım Üniversitesi'nde yapacağız. Program iki genel matematik konuşması ve bir panelden oluşmaktadır. Etkinlik herkese açıktır, kayıt ücreti talep edilmemektedir. Ancak planlamanın sağlıklı yapılabilmesi için katılmak isteyenlerin başvuru formunu doldurarak kayıt yaptırmaları önemle rica olunur.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
calistay@tkmd.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır