turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

29. Ulusal Matematik Sempozyumu

29 Ağustos 2016 - 31 Ağustos 2016

Mersin Üniversitesi

Her yıl Türk Matematik Derneğinin desteğiyle düzenlenen geleneksel Ulusal Matematik Sempozyumunun 29ncusu, bu yıl kaybettiğimiz Türk Matematik Derneği (TMD) onursal başkanı Prof. Dr. Tosun Terzioğlu anısına Mersin Üniversitesi Matematik Bölümü tarafından, 28-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Akdeniz’in incisi MERSİN şehrinde düzenlenecektir. Matematiğe gönül vermiş değerli bilim insanlarını ve genç araştırmacıları bir araya getirmek, davetli konuşmalar, bildiriler ve benzeri etkinlikler ile matematik alanındaki gelişmeleri sizlerle paylaşmak ana amaçlardan biridir. 29. Ulusal Matematik Sempozyumu’na tüm matematik sevdalılarının katılımını bekler, sempozyumda buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunarız.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ums2016@mersin.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır