turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Kış Okulu

2014 Aratatil Lise ve Lisans Temel Cebir Programı

26 Ocak 2014 - 09 Şubat 2014

Nesin Matematik Köyü, Şirince, İzmir

Amaç: Soyut cebiri vesile ederek, öğrencilere soyut matematik tadı vermek, matematiğin ne olduğu konusunda bir fikir vererek öğrencileri lisans eğitimine hazırlamak.

Hedef Kitle: Lise ve ön lisans.

Destek: Program için TÜBİTAK'a başvurulacaktır. TÜBİTAK'tan destek talep eden lise ve lisans öğrencilerinin en geç 10 Eylül 2013 saat 24:00'e kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

NOT: Bu programa katılacak lise öğrencileri en üst matematiksel olgunlukta olmalı. Kurban Bayramı programına katılmış olmaları yeğlenir.

Cebir Etkinliğin Web Sayfası
anesin@nesinvakfi.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır