turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Ders Serisi

Diferansiyel Geometri

25 Mayıs 2016 - 28 Mayıs 2016

Çakılarası Matematik Köyü, Eskişehir

Prof.Dr. Cem Tezer Diferansiyel Geometri konusunda 15 saat civarında ders verecektir. 12 kişilik konaklama kapasitemiz olduğu için, katılım isteklerini başvuru sırasına göre kabul edeceğiz ve lisansüstü öğrencilerimize öncelik vereceğiz. Katılımcıların, yanlarında uyku tulumu ve el feneri getirmelerini öneriyoruz. Biz sadece mercimek çorbası ve çay ikram edebileceğiz, ancak katılımcıların kendi getirdikleri erzakla yemeklerini yapabilme olanakları olacak.
Geometri Etkinliğin Web Sayfası
Mehmet Şahin Koçak: skocak@anadolu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır