turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Arithmetic and Low Dimensional Hyperbolic Spaces

27 Haziran 2016 - 01 Temmuz 2016

Galatasaray University, İstanbul

This is a synergistic workshop that focuses on various connections between hyperbolic spaces of low dimensions and arithmetic. We shall mainly consider real and complex hyperbolic surfaces; focusing on Belyi theory, theory of Dessins, geometry of quadratic forms, Picard modular surfaces and fake projective planes, including computational approaches to all of the above. The program will be announced late May 2016.
Geometri Etkinliğin Web Sayfası
ayberkz@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır