turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Ders Serisi

Lie Grupları, Cebirleri ve Temsilleri Semineri

09 Mayıs 2016 - 29 Mayıs 2016

İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi

İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi'nde 9-29 Mayıs tarihleri arasında master/doktora öğrencilerine yönelik ''Lie Grupları, Cebirleri ve Temsilleri Semineri'' düzenlenecektir. Tulane Üniversitesi'nden Mahir Bilen Can'ın yapacağı seminerler, yoğunlaştırılmış bir ders serisi şeklinde haftada 4 gün, günde 2 ders olarak anlatılacaktır. Lie teorisinin ilklerinden başlayarak günümüzdeki geometrik topoloji uygulamalarına kadar pek çok konuya değinilecektir. Seri dersler, Lie teorisiyle ilgili araştırmalar üzerine çeşitli araştırmacıların konuşmalarıyla desteklenecektir.

Son başvuru tarihi: 23 Nisan 2016
Cebir Etkinliğin Web Sayfası
ferit.ozturk@boun.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır