turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

GAeL XXIV

13 Haziran 2016 - 17 Haziran 2016

Nesin Matematik Köyü, İzmir

GAeL is a conference organized by and for researchers in Algebraic Geometry at the beginning of their scientific career. The conference gives PhD students and post-docs the opportunity to lecture, often for the first time, in front of an international audience. In addition, selected international experts deliver mini-courses on topics at the cutting-edge of important new developments in Algebraic Geometry.
Cebirsel Geometri Etkinliğin Web Sayfası
Özge Ülkem: oezge.uelkem@iwr.uni-heidelberg.de

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır