turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Kutlama

Saadet Erbay ve Hüsnü Ata Erbay'ın Yaşgünü Onuruna

22 Ocak 2016

İTÜ Fen Edebiyat Fakültesi, R-302

Prof. Dr. Saadet Erbay ve Prof. Dr. Hüsnü Ata Erbay'in yaş günleri onuruna 22 Ocak 2016 Cuma günü 10:30-12:30 saatleri arasında, İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampüsü, Fen Edebiyat Fakültesi, 3. kattaki fakülte toplantı salonunda (R-302) Diferansiyel Denklemler konulu bir toplantı düzenlenmiştir. Konuşmacılar: Prof. Dr. Albert Erkip , Prof. Dr. Alp Eden, Prof. Dr. Sema Topçu, Doc. Dr. Ali Ercengiz , Yrd. Doc. Dr. Irma Hacinliyan, Yrd. Doc. Dr. Nilay Duruk Mutlubaş, olacaktır. Toplantının ardından saat 13.00'de İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak kampüsü İnşaat Fakültesi 4. katında yer alan Küçük Ev'de bir öğle yemeği yenecektir.
Diğer
gulcin@itu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır