turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

RRNR - 5th Conference on Non-integer Order Calculus and its Applications

08 Temmuz 2013 - 24 Temmuz 2013

Ankara

On July 4 – 5, 2013 the 5th international conference on Non-integer Order Calculus and its Applications will be held in Krakow, Poland at AGH University of Science and Technology. The conference is under the auspices of Committee of Automatic Control and Robotics of Polish Academy of Sciences. Conference participation is free of charge - authors pay only for accommodation and travel.
Cebir Etkinliğin Web Sayfası
Jerzy Baranowski PhD, AGH University of Science and Technology, Department of Automatics and Biomedical Engineering, Al. A. Mickiewicza 30/B1, 30-059 Krakow.; Phone: [+48126172834]; Email: rrnr@agh.edu.pl

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır