turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

11. AMG - 11. Ankara Matematik Günleri

26 Mayıs 2016 - 27 Mayıs 2016

Ankara Üniversitesi

Amacı, Türkiye'deki matematikçileri ve matematiğe ilgi duyan bilim insanlarını bir araya getirmek, özgün bildirilerin sunulmasını sağlamak ve karşılıklı bilimsel tartışmaların oluşmasına ortam hazırlamak olan sempozyumların onbirincisi 26-27 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü 'nde yapılacaktır. 11. Ankara Matematik Günleri'nde bildiriler Sözlü veya Poster olarak sunulabilecektir. Sempozyumla ilgili soru veya önerilerinizi amg@ankara.edu.tr adresine bildirebilirsiniz.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
edemirci@ankara.edu.tr

elifdemirci 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır