turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Workshop on Graph Theory and its Applications – V

27 Kasım 2015 - 28 Kasım 2015

IMBM, Boğaziçi Üniversitesi, Güney Kampüs, İstanbul.

We would like to inform you that the Workshop on Graph Theory and its Applications – V will be held at IMBM ( http://www.imbm.org.tr/howto/howtoimbm.html ), Boğaziçi University, South Campus, Turkey, on November 27-28, 2015. We are happy to host two invited speakers:
Christophe Paul (CNRS, Université Montpellier, France) - Introduction to parameterized complexity and some algorithmic consequences of the graph minor theory.
Martin Milanic (University of Primorska, Slovenia) - Graph classes: from practice to theory
Çizge Kuramı ve Kombinatorik
tinaz.ekim@boun.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır