turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Uygulamalı Matematik Çalıştayı

01 Şubat 2016 - 03 Şubat 2016

Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü

Bu çalıştayda uygulamalı matematik alanında yaygın olarak kullanılan bilgisayar programları ve bu programlar içersindeki hedefe yönelik paketlerin kullanımı üzerine eğitimler verilecektir. Çalıştaya katılım ücreti bulunmamakla birlikte, başvurusu uygun bulunan kısıtlı sayıda lisansüstü öğrencisi ve genç araştırmacılar davet edilecektir. Katılımcılara ayrıca makale, tez ve sunum gibi bilimsel çıktıların paylaşımını ve yazılmasını kolaylaştıran LaTeX dili üzerinde eğitim alma fırsatı da verilecektir.
Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
math@science.ankara.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır