turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

IFIP 2017 - 28 th IFIP TC7 Conference 2017 on System Modelling and Optimization

17 Temmuz 2017 - 21 Temmuz 2017

Ankara

In a cycle of two years, the International Federation for Information Processing (IFIP) Technical Committee 7 - System Modeling and Optimization - arranges highly regarded conferences on several topics of Applied Optimization such as Optimal Control of Ordinary and Partial Differential Equations, Modeling and Simulation, Inverse Problems, Nonlinear, Discrete, and Stochastic Optimization and Industrial Applications.
Optimal Kontrol Etkinliğin Web Sayfası
bulent@metu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır