turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

2015 Mustafa Yağcı Lise Programları - Ek

07 Eylül 2015 - 20 Eylül 2015

Şirince, Nesin Matematik Köyü

Hedef kitle: Lise 3'üncü sınıfı bitirmiş ve mezun öğrenciler başvurabilir.
Kontenjan: 120 kişi
Ücret: Her bir programın ücreti koğuşlarda kalmak için 1.750 TL, çadırlarda kalmak için 1.500 TL'dir. Ücrete barınma, günde 4 öğün yemek, çay, su ve temel ihtiyaçlar dahildir.
Başvuru: Başvuru formu için tıklayın. Başvurunuzun ulaştığına dair bir onay mesajı gönderilecektir. Eğer üç dört gün içinde mesaj almamışsanız lütfen bir daha yazın, başvurunuz muhtemelen elimize geçmemiştir.
Kayıt: Belli aralıklarla başvurular değerlendirilir ve sonuçları e-postayla iletilir. Ödeme ve kayıtla ilgili tüm işlemler başvurunuz kabul edildikten sonra yapılacaktır.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Çiğdem Şahin, cigdemsahin@nesinvakfi.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır