turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

ATMC2015 - Workshop on Applications of Topology in Mathematics and Computer Science

07 Eylül 2015 - 08 Eylül 2015

Hacettepe University, Ankara

The Workshop ATMC 2015 is being organised in honour of Prof. Hans - Peter A. Künzi’s (University of Cape Town, South Africa) visit to Hacettepe University. The aim of ATMC 2015 is to bring together experts and young researchers from Turkey and abroad to discuss recent developments and notable results about some applications of General Topology and Set - Theoretic Topology in the other related areas of Mathematics. A special emphasis will be put on applications of Topology, mainly in Functional Analysis.
Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
Filiz Yıldız : yfiliz@hacettepe.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır