turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Toplantı

Genç Matematikçiler Toplantısı

14 Eylül 2015 - 18 Eylül 2015

Nesin Matematik Köyü, İzmir

Türk Matematik Derneği teşvikli bu toplantının temel amacı, doktorasını 2012 ve sonrasında tamamlamış ülkemizin genç matematikçilerini bir araya getirmek, birbirleri ile tanışmalarına, iletişim kurmalarına ön ayak olmaktır. Her bir katılımcıdan doktora tez konusuyla ilgili 30 dakikalık bir konuşma vermesini ve bu konuşmaların ilk yarısının bir matematik yüksek lisans öğrencisinin takip edebileceği seviyede olması beklenmektedir. Bu konuşmaların yanı sıra tecrübeli iki matematikçinin, Tosun Terzioğlu'nun ve Ali Nesin'in, vereceği dizi konuşmalar ve Betül Tanbay'ın başkanlık edeceği etik konulu bir panel olacaktır.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
komer@listweb.bilkent.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır