turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Kriptoloji ve Cebirsel Kodlama Çalıştayı

10 Eylül 2015 - 12 Eylül 2015

Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul

10-12 Eylül 2015’te yapılacak bu çalıştayın amacı, lisansüstü genç araştırmacılara Kriptoloji ve Cebirsel Kodlama ile ilgili temelleri sunmak ve güncel araştırma konuları üzerinde bilgi alış verişi ve tartışma ortamı oluşturmaktır. Üç gün olarak planlanan bu çalıştayda seçkin bilim insanlarının ders sunumu, güncel araştırma alanlarından birer kesit ve ilgili alanlarda çalışma yapan genç araştırmacıların konuşmalarına yer verilecektir.
Şifreleme ve Bilgi Güvenliği Etkinliğin Web Sayfası
kriptokod15@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır