turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

AMS - International Conference on Advancements in Mathematical Sciences

05 Kasım 2015 - 07 Kasım 2015

Antalya

The Organizing Committee of International Conference on Advancements in Mathematical Sciences (AMS) are pleased to invite you to the international conference AMS which is focused on various topics of mathematical sciences. The meeting will be held on 5-7 November 2015 in Antalya, Turkey. The conference is organized by Fatih University, Turkey & Universite Badji-Mokhtar-Annaba, Algeria. The conference is dedicated to Prof. Ekrem Öztürk. The conference will consist of plenary lectures, mini symposiums and contributed oral presentations. The conference will cover 4 main topics of mathematics: Algebra Analysis Applied Mathematics Geometry.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
amsantalya@gmail.com

aserdogan 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır