turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

28. Ulusal Matematik Sempozyumu

07 Eylül 2015 - 09 Eylül 2015

Akdeniz Üniversitesi, Antalya

Her yıl Türk Matematik Derneğinin desteğiyle düzenlenen geleneksel Ulusal Matematik Sempozyumu, bu yıl Akdeniz Üniversitesi Matematik Bölümü tarafından, 07-09 Eylül 2015 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecektir. Matematiğe gönül vermiş değerli bilim insanlarını ve genç araştırmacıları bir araya getirerek, davetli konuşmalar, bildiriler ve benzeri etkinlikler aracılığıyla matematik alanındaki çeşitli gelişmeleri paylaşmak amaçlanmaktadır.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ums2015@akdeniz.edu.tr , 2015ums@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır