turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Tören

Hayri Körezlioğlu Ödül Töreni

07 Nisan 2015

ODTU Uygulamalı Matematik Enstitüsü, Ankara

Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü öğretim üyelerinden Doç. Dr. Atilla Yılmaz Matematik Vakfı tarafından 2012 yılından bu yana verilen Hayri Körezlioğlu Araştırma Ödülü'ne matematiğe yapmış olduğu katkılardan dolayı layık görülmüştür. Bu ödül Dr. A. Yılmaz'a 7 Nisan 2015 tarihinde ODTÜ Uygulamalı Matematik Enstitüsü Seminer Salonu'nda saat 15:30'da yapılacak törenle verilecektir. Belirtilen gün ve saatte Dr. A. Yılmaz ''Seeing inside the black box: Large deviation theory and its applications'' başlıklı bir seminer verecektir. Konuşmaya herkes davetlidir.
Diğer Etkinliğin Web Sayfası
bilgi@matematikvakfi.org.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır