turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ASCC 2013 - 9th Asian Control Conference

23 Haziran 2013 - 26 Haziran 2013

İstanbul

Topics of interest include, but are not limited to: System Theory Nonlinear Control Adaptive Control and Tuning Multivariable Control Predictive Control Fuzzy Neural Systems Energy Technology Mechatronics Complex Systems and Networks Process and Chemical Systems Real-Time Systems Aerospace Identification and Estimation Linear Control Robust Control Optimal Control and Optimization Intelligent and Learning Control Fault Detection Discrete Event Systems Signal Processing Robotics and Motion Control.
Dinamik Sistemler Etkinliğin Web Sayfası

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır