turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

WDEA 2015 - The 7th International Workshop on Differential Equations and Applications

28 Temmuz 2015 - 31 Temmuz 2015

Yaşar University, İzmir

It is our pleasure to invite you to participate in “The 7th International Workshop on Differential Equations and Applications” which will be held in Yasar University, İzmir on July 28-31, 2015. The scope of the conference is to bring together members of the mathematical community whose interest lies in applied mathematics to assess new developments, ideas and methods. The conference will cover a wide range of topics of differential equations, difference equations, dynamic equations and stochastic differential equations.
Diferansiyel Denklemler Etkinliğin Web Sayfası
wdea2015@yasar.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır