turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

TÜRKBİLMAT-2 - Türk Bilgisayar ve Matematik Eğitimi Sempozyumu -2

16 Mayıs 2015 - 18 Mayıs 2015

Adıyaman Üniversitesi

İlkinde olduğu gibi TÜRKBİLMAT-2; eğitim teknolojileri ve matematik eğitimi alanlarıyla ilgili yeni gelişmeler, sorunlar, eğilimler ve politikalarla ilgili araştırmalara ve tartışmalara ev sahipliği yaparak önemli paylaşımlara fırsat sağlayacaktır. Sempozyuma gönderilen her çalışma bilim kurulunda yer alan alanında uzman iki akademisyen tarafından değerlendirilecektir. Ayrıca, hakem değerlendirmesi sürecinden geçip sempozyumda sunulan bildiriler arasından seçilen özgün çalışmalar, sponsor dergiler tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Anadolu’nun geçiş noktasında birçok medeniyetin canlı izlerini taşıyan Adıyaman ilimizde Adıyaman Üniversitesi'nin ev sahipliğinde 16-18 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz TÜRKBİLMAT-2 Sempozyumu sizleri görülmesi ve bilinmesi gereken güzelliklerle tanıştırmış olacaktır. Sempozyumumuz bilgi şöleni havasında geçerken sizlerle UNESCO Dünya Miras Listesi'nde olan Nemrut Dağı ve Urfa Balıklı Gölünün güzelliklerini keşfedeceğiz. 16-18 Mayıs 2015 tarihleri arasında Adıyaman Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan TÜRKBİLMAT-2 Sempozyumuna katılarak mesleki deneyim ve çalışmalarınızla bilim dünyamıza yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Sempozyumla ilgili bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Gelincik çiçekleriyle baharın bütün güzelliklerini sergileyen Adıyaman’da buluşmak üzere…
Matematik Öğretimi Etkinliğin Web Sayfası
bilmat2015@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır