turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

II. Kadın Matematikçiler Derneği Çalıştayı

01 Mayıs 2015 - 03 Mayıs 2015

Cumhuriyet Üniversitesi, Sivas

Kadın Matematikçiler Derneği olarak kadın araştırmacıların, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin araştırma konularını, fikirlerini ve tecrübelerini paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak amacı ile geçen yıl ilkini Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde yaptığımız çalıştayların ikincisini, bu yıl Cumhuriyet Üniversitesi'nin katkıları ile, 01-03 Mayıs 2015 tarihlerinde Sivas'ta yapacağız. İkinci çalıştay Analiz, Uygulamalı Matematik, ve Cebir alanlarından konuşmalara ayrılmıştır. Davetli konuşmaların yanısıra 10 dakikalık kısa konuşmalar ve poster sunumları da olacaktır. Tüm konuşmalar ve poster sunumları herkese açıktır.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
calıstay@tkmd.org

admin 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır