turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ACM Bundles on Algebraic Varieties

15 Haziran 2015 - 19 Haziran 2015

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Ankara

Bu konferans, öncelik aritmetik Cohen-Macaulay (ACM) demetleri olmak üzere vektör demetleri ile ilgili son gelişmelerin sunulup fikir alışverişi yapılabileceği yüksek düzey bir faaliyet olarak tasarlanmıştır. Davetli araştırmacılar konuşma vereceklerdir. Toplamda 16 konuşma olmasını bekliyoruz. Katılımcıların vektör demetlerine ilgi duyan kişiler olması beklenmektedir. Yüksek lisans ve doktora öğrencileri için, Ankara-İstanbul Cebirsel Geometri ve Sayılar Teorisi Toplantıları bünyesinde, dört konuşmadan oluşan, vektör demetleri ile ilgili bir mini ders verilecektir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi kampüsünde konaklama sağlanacaktır. Yirmi kıdemli ve 40 genç araştırmacıyı destekleyebilmeyi umuyoruz; destek sadece konaklama ve yemek gibi yerel harcamaları karşılayacaktır. Ek destek kaynakları mevcut oldukça duyurulacaktır. Konferans web sitesi http://wwwvb0.wix.com/wwwvb2015 adresindedir ve konferansa katılmak isteyenlerin, 1 Mart 2015'te konferans web sitesinde devreye girecek kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
wwwvb@metu.edu.tr

admin 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır