turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

Antalya Cebir Günleri XVII

20 Mayıs 2015 - 24 Mayıs 2015

Şirince, Nesin Matematik Köyü

Antalya Cebir Günleri XVII, İzmir-Şirince'de Nesin Matematik Köyü'nde gerçekleştirilecektir. Program için TÜBİTAK'a başvurulacaktır, Türk Matematik Derneği'ne başvurulmuştur. Sunum yapacak 35 yaş altı katılımcılar TÜBİTAK'ın 2223 A programına başvurarak yol, konaklama ve iaşe desteği talebinde bulunabilirler. Katılımcılar için son başvuru tarihi 10 Mayıs 2015, bildiri ve poster sunumu yapacaklar için son başvuru tarihi 15 Nisan 2015'tir.
Cebir Etkinliğin Web Sayfası
aslicankorkmaz@nesinvakfi.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır