turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

II. Ulusal Kripto Günleri Çalıştayı

09 Nisan 2015 - 11 Nisan 2015

Gebze, Kocaeli

Türkiye'de kriptoloji ve uygulamaları alanlarında çalışan akademisyen ve lisansüstü öğrencilerinin çalışmalarının paylaşılması ve bu alanlarda ortak çalışma imkanlarının araştırılması amacıyla TÜBİTAK BİLGEM UEKAE ev sahipliğinde ''II. Ulusal Kripto Günleri Çalıştayı'' düzenlenecektir.
Çalıştay, davetli konuşmacıların sunumları ile lisansüstü öğrencilerinin poster sunumları ve çalışma seanslarından oluşacaktır. Çalıştay, TÜBİTAK BİLGEM UEKAE tarafından karşılanarak, başvuru, konaklama ve yemek için ücret talep edilmeyecektir.
Katılım kontenjanla sınırlı olduğundan başvuru sonuçları ve kabul edilen poster sunumları, yapılacak bilimsel değerlendirmelerin ardından etkinliğe ait internet sitesinde duyurulacaktır.
Şifreleme ve Bilgi Güvenliği Etkinliğin Web Sayfası
mcs@tubitak.gov.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır