turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

APS 2015 - 18th INFORMS Applied Probability Society Conference

05 Temmuz 2015 - 08 Temmuz 2015

Koç University, İstanbul

The 18th INFORMS Applied Probability Conference will take place between July 5th - 8th, 2015 on the campus of Koç University in Istanbul, Turkey. The Applied Probability Society is a subdivision of the Institute for Operations Research and the Management Sciences (INFORMS). The Society is concerned with the application of probability theory to systems that involve random phenomena, for example, manufacturing, communication network, computer network, service, and financial systems. The Society promotes the development and use of methods for the improvement of evaluation, control, and design of these systems.
Olasılık Teorisi Etkinliğin Web Sayfası
aps2015@ku.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır